Pozwól Sobie na wewnętrzne szczęście bez powodu.
Żyj w harmonii i zgodzie ze Sobą.

Uspokój tysiące myśli w głowie. Poczuj autentyczną radość z życia. Twórz prawdziwe i głębokie relacje z innymi. Podnieś swój wewnętrzny poziom szczęścia nawet do 100%.

Pracuję z kobietami, które:

– Pogubiły się udając kogoś kim nie są, dbając o potrzeby wszystkich dookoła a zapomniały o Sobie, straciły radość życia i już prawie nic ich nie cieszy.

– Żyją w takim pośpiechu, że nie doceniają tego co mają, czują jakby coś miało ich ominąć, budzą się i kładą spać z natłokiem myśli w głowie i listą rzeczy do zrobienia, chciałyby już nic nie musieć.

– Zdarza im się płakać z frustracji i samotności, bo nikt ich nie zrozumie i chciałyby pokochać Siebie, ale nie wiedzą jak to mają zrobić. Czasami nie czują nic, jakby ich serce było zamrożone i miały mur wokół serca.

– Mają dość ciągłego udawania przed sobą i światem, że jest dobrze, dość tych wszystkich masek, przyklejonych uśmiechów.

– Nie tak wyobrażały sobie swoje życie z partnerem, czują, że ich relacja straciła dawną iskrę i nie ma między nimi tej bliskości co kiedyś, ciepła i przytulania.

Dzięki naszej rozmowie zyskasz zrozumienie
w jakim miejscu jesteś.
Dowiesz się jakie kroki możesz podjąć, żeby poczuć się wewnętrznie szczęśliwą i zacząć tworzyć szczęśliwe relacje.

JESTEM ANA!

Słońce jest piękne to moje życiowe motto.

Oznacza dla mnie moment, w którym wzięłam odpowiedzialność za moje szczęście i wyruszyłam w podróż w głąb Siebie.

Pomagam kobietom podnieść ich naturalny poziom szczęścia, odkryć wewnętrzną moc i potencjał. Wierzę w moc kobiet i  piękno jakim emanują.

Jestem architektem szczęścia, nauczycielką Kundalini Yogi i certyfikowanym trenerem The Happy for no Reason by Marci Schimoff.

Podniosłam swój poziom szczęścia z 51% na 93%

Wierzę w Ciebie, bo kiedyś uwierzyłam w Siebie.

Zbudujesz ze mną swój wewnętrzny poziom
szczęścia.

Zapraszam na rozmowę kobiety, które…

Chcą podnieść swój wewnętrzny poziom szczęścia i wnosić szczęście w życie innych.
Są gotowe do działania, by praktykować nawyki dla szczęścia każdego dnia.
Chcą budzić się rano z poczuciem wdzięczności za nadchodzący dzień i są zdeterminowane, by zadbać o swój wewnętrzny dobrostan.

Opinie:

 

„Chciałabym podziękować Anie za wspaniałe warsztaty pt. „Projekt Szczęście”. Pojawiły się one w moim życiu w dość ważnym i trudnym momencie. Pomogły mi przejść przez ten czas i sprawiły, że na chwilę się zatrzymałam i przyjrzałam swojemu życiu. Decyzja aby w wielu aspektach je naprawić i zmienić pojawiła się automatycznie. Te 7 spotkań było wspaniałą przygodą, która zaowocowała również chęcią poznania i odkrywania niesamowitych dóbr jakie niesie ze sobą praktyka Jogi Kundalinii. Moje życie zaczyna być bardziej świadome i szczęśliwe, a wnętrze wypełnia wielki spokój i pozytywna energia. Mam nadzieję na udział w dalszych projektach Any, na które z niecierpliwością czekam.”
Aga
– Projekt Szczęście

„Właśnie zakończył się cykl 7 spotkań z serii Projekt Szczęście. Z całego serca polecam wszystkim kobietom – niezależnie od wieku czy etapu w życiu, w jakim się obecnie znajdują. Projekt Szczęście to swego rodzaju kompendium wiedzy o sobie samym. Bezcenna inwestycja w siebie, która w szeroko pojęty sposób wyposaża w wiedzę i narzędzia pomagające poruszać się we wszystkich najważniejszych obszarach życia, jakimi są relacje rodzinne, zawodowe, partnerskie czy te od których tak naprawdę wszystko się zaczyna – z sama sobą. Prowadząca spotkania Ana to inspirującą, mądra kobieta, która w szczery i autentyczny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Przekazuje ogrom wartościowych materiałów i treści, które znajdują zastosowanie w życiu codziennym, czyniąc je spokojniejszym i po prostu…autentycznie szczęśliwszym. Niezwykła atmosfera spotkań sprawiła, że będzie mi tych wspólnych śród brakowało. Ale wiem też, że spotkania te nie tylko były bezcenną inwestycją w siebie. Śmiało i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że były inwestycją na całe życie.”
Weronika
– Projekt Szczęście 

„Kochana Aniu, chcę Ci podziękować za stworzenie projektu szkoleniowego „Szczęście bez powodu”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.
To było cudowne doświadczenie, uświadomić sobie, że wszystko, czego chcę i czego potrzebuję jest we mnie i mogę w każdej chwili TO wykreować. Największe wrażenie zrobiły na mnie:
– niesamowite materiały merytoryczne z ogromną ilością ćwiczeń, gdzie mogłam spotkać się sama ze sobą;
– piękna i czytelna prezentacja, która wraz z Twoim kojącym głosem prowadziła nas przez kolejne etapy warsztatu;
– 21 cudownych przesłań i lista punktów do codziennego doświadczania;
Polecam udział każdemu, kto chce więcej, piękniej i z lekkością.
A Tobie Aniu, gratuluję i jestem wdzięczna za to, że Wszechświat dał nam moc poznania się.”
Ania Urbańska, przedsiębiorczymi, autorka książek, neurocoach,
Master Trener STRUCTOGRAM® , kobieta, mama, żona i miłośniczka KOTÓW 🙂

„Na warsztaty Ani trafiłam przypadkiem ale tak na prawdę to we wszechświecie nie ma przypadków, a wszystko przychodzi do nas we właściwym czasie jeżeli tylko się na to otworzymy. Projekt szczęście to niesamowita podróż wgłąb siebie, pełna zaskakujących odkryć. Spotkania z Anią i pozostałymi uczestniczkami a także zadania które wykonywałyśmy pozwoliły mi odkryć co mnie kurczy a co rozszerza i że szczęście leży w mojej kwestii a nie świata zewnetrznego. Zdobyta tam wiedza oraz praktyka medytacji, zadań pozwoliła mi odnaleźć wewnętrzny spokój którego próżno szukałam w świecie zewnętrznym a klucz do szczęścia jest w nas i dzięki Ani mogłam to odkryć.”

  
Natalia

W PROJEKCIE SZCZĘŚCIE, W 7 KROKACH ZBUDUJESZ ZE MNĄ SWÓJ WEWNĘTRZNY DOM SZCZĘŚCIA: