Jestem Ana!

Jestem architektem szczęścia, nauczycielką Kundalini Yogi i certyfikowanym trenerem The Happy For No Reason Program® by Marci Schimoff, praktykiem Kod Emocji wg Nelson oraz Soul Body Fusion®. 

Pomagam kobietom podnieść swój naturalny poziom szczęścia, odkryć swoją wewnętrzną moc i potencjał. Wierzę w moc kobiet, ich wspracie, wiedzę i piękno jakim emanują.

Z wykształcenia jestem architektem, przez ponad 20 lat zajmowałam się projektowaniem wnętrz, kreowaniem piękna, które nas otacza. Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków, żoną i muzą fotografa Szymona Brodziaka.

Na tej stronie będę przedstawiać esencję Kundalini Yogi a przede wszystkim będę dzielić się z Wami moimi sprawdzonymi sposobami jak odnaleźć szczęście bez powodu i spełnienie w sobie.

Słońce jest piękne to moje motto. Oznacza dla mnie moment, w którym wzięłam odpowiedzialność za moje szczęście. Decyzję na TAK dla siebie opartą na bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Mimo, że z zewnątrz wszystko wyglądało u mnie cudownie: piękna rodzina, prestiżowy zawód, wielkie możliwości… jednak w pewnym momencie poczułam, że czegoś mi brakuje… Moje życie było jak piosenka Roisin Murphy „Never Enough”. Za każdym razem, gdy tworzyłam nowy projekt byłam zachwycona, ale po jego zakończeniu… czułam pustkę. Zawsze na coś czekałam, nie czułam spokoju ani spełnienia. Odkryłam, że nie jestem naprawdę szczęśliwa, odkryłam także, że tak naprawdę nie kocham i nie lubię siebie.

I wyruszyłam w drogę poszukiwania… SIEBIE.

Moje wejście na ścieżkę rozwoju duchowego zapoczątkowała potrzeba wyciszenia ciągłych myśli zaprzątających mój umysł. Spontaniczna decyzja o udziale w kursie „Mindfulnes dla zabieganych” – prowadzonym przez Joannę Nogaj – zmieniła bieg mojego życia. Wkrótce potem, w 2016 roku wyjechałam z przyjaciółką na 11-dniowy wyjazd w odosobnieniu i milczeniu, do ośrodka medytacyjnego Vipassana w Tajlandii. Podczas tego wyjazdu wróciłam do regularnego praktykowania jogi oraz nauczyłam się wyciszać swoje myśli. Na mojej drodze bardzo ważne były także warsztatowe spotkania z Agnieszką Maciąg, jej wartościowe książki i blog. To dzięki Agnieszce poznałam mantrę Kundalini yogi Ra Ma Da Sa, oraz zaczęłam zmieniać jakość mojego życia na lepsze.

Odkryłam szczęście bez powodu, które jest we mnie i nie jest zależne od zewnętrznych okoliczności.

Wkrótce potem w moim życiu pojawiło się Reiki, pochodząca z Japonii sztuka naturalnego uzdrawiania.
Rok 2020 był dla każdego czasem zatrzymania, ale dla mnie pójściem za głosem serca – odkryciem jogi Kundalini – dzięki online-owym zajęciom z Agą Berą. W 2021 skończyłam kursu nauczycielski Kundalini Yogi, certyfikowany przez Kundalini Research Institute i stworzyłam Projekt Szczęście, by dzielić się szczęściem bez powodu z innymi.

Moje wejście na ścieżkę rozwoju duchowego  zapoczątkowała potrzeba wyciszenia ciągłych myśli zaprzątających mój umysł. Spontaniczna decyzja o udziale w kursie „Mindfulnes dla zabieganych”- prowadzonym przez Joannę Nogaj zmieniła bieg mojego życia. Wkrótce potem, w 2016 roku wyjechałam z przyjaciółką na 11-dniowy wyjazd w odosobnieniu i milczeniu, do ośrodka medytacyjnego Vipassana w Tajlandii. Podczas tego wyjazdu wróciłam do regularnego praktykowania jogi oraz nauczyłam się wyciszać swoje myśli. Na mojej drodze bardzo ważne były także warsztatowe spotkania z Agnieszką Maciąg, jej wartościowe książki i blog. To dzięki Agnieszce poznałam mantrę kundalini yogi Ra Ma Da Sa, oraz zaczęłam zmieniać jakość mojego życia na lepsze.

Odkryłam szczęście bez powodu, które jest we mnie i nie jest zależne od zewnętrznych okoliczności.

Wkrótce potem w moim życiu pojawiło się Reiki, pochodząca z Japonii sztuka naturalnego uzdrawiania. 
Rok 2020 był dla każdego czasem zatrzymania, ale dla mnie pójściem za głosem serca. Odkryciem jogi Kundalini – dzięki online-owym zajęciom z Agą Berą. W 2021 skończyłam kursu nauczycielski Kundalini Yogi, certyfikowany przez Kundalini Research Institute i stworzyłam Projekt Szczęście, by dzielić się szczęściem bez powodu z innymi.

Słońce symbolizuje życie, siły witalne i odrodzenie. Od najdawniejszych czasów to właśnie słońcu przypisywano energię życia i uzdrawiania. Odzwierciedla moc, nowy początek a także dążenie do celu. Energia Słońca wzmacnia nasz system odpornościowy, daje siłę ciału a umysłowi jasność. Równoważy i harmonizuje nasze pole elektromagnetyczne. Cykliczne następujące po sobie wschody i zachody słońca pokazują nam, że każdy dzień to nowy początek dający nadzieję na lepsze jutro.

Kundalini jest jogą świadomości, metodą i dziedzictwem dorobku duchowego Indii. Jako system nauczania została przekazana dla ludzi zachodu przez Yogi Bhajana.

Kundalini jest jogą świadomości, metodą i dziedzictwem dorobku duchowego Indii. Jako system nauczania została przekazana dla ludzi zachodu przez Yogi Bhajana.

Zapraszam Cię w podróż ku własnemu wewnętrznemu słońcu, by nim emanować i żyć w pełni.