Pełnia Miłości w Poznaniu: dlaczego powinnaś wziąć w niej udział?

Pełnia Miłości

Podobnie jak pełnia księżyca rozświetla noc, tak Pełnia Miłości może napełnić Twoje życie blaskiem. Tym razem blask ten nie pochodzi z nieba, ale z iskry w Twoim sercu. To wydarzenie da ci szansę na przełom w relacjach z ludźmi i samą sobą. Dlaczego? Ponieważ  nauczysz się dbać o siebie i wprowadzisz w życie zmiany, które przyniosą Ci więcej radości, spokoju i miłości. Zaintrygowana? Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej i stać się częścią tej magicznej podróży.

Pełnia księżyca w Byku

Już 28 października 2023 roku przypada pełnia księżyca w Byku. To wyjątkowy moment, abyś zastanowiła się nad swoimi emocjonalnymi i duchowymi potrzebami. Podczas tej pełni działa silna dynamika między Bykiem, który symbolizuje stabilność i komfort, a Skorpionem, który skupia się na transformacji i głębokim zrozumieniu. Ten kontrast może Cię skłonić do refleksji nad tym, co w życiu jest dla Ciebie naprawdę ważne, i co wymaga zmiany.

Oprócz pełni księżyca tej nocy przypada też jego zaćmienie. Zaćmienia zawsze podkręcają emocje i intuicję, więc spodziewaj się, że będziesz bardziej wyczulona na różne sygnały, zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wydarzenie, które planuję zorganizować w tym czasie – Pełnia Miłości, sprawi, że jeszcze bardziej otworzysz się na miłość. To świetny czas, żeby zrozumieć, co naprawdę chcesz i czego potrzebujesz zarówno w miłości, jak i w życiu.

Jak fazy księżyca wpływają na Twoje życie?

Od starożytności, Księżyc uważany jest za potężny symbol wpływający na różne aspekty ludzkiego życia. W astrologii Księżyc reprezentuje emocje, intuicję i podświadomość. Różne fazy księżycowe – nowiu, pierwszej i ostatniej kwadrze oraz pełni – mają swoje unikatowe znaczenia i są uważane za okresy, w których różne typy energii są szczególnie aktywne.

W astrologii, każda faza księżycowa ma swoje unikatowe znaczenie i wpływ na nasze życie.

 • Nów – to czas nowych początków i ustanawiania intencji. Jest to idealny moment na rozpoczęcie nowego projektu lub sformułowanie nowych celów. Energetycznie, to czas „zerowego punktu”, kiedy wszechświat wydaje się być otwarty na nieograniczone możliwości.
 • Pierwsza i Ostatnia Kwadra – są to momenty napięć i wyzwań, ale również okresy, które oferują możliwość wzrostu. Pierwsza kwadra jest idealnym czasem, by działać na rzecz ustanowionych w nowiu celów, podczas gdy ostatnia kwadra jest okresem refleksji i ewaluacji.
 • Pełnia – to moment kulminacji i zakończeń. To, co zostało zasiane podczas nowiu, teraz osiąga pełen rozkwit. Jest to również czas emocjonalnej intensywności, gdy ludzie są bardziej podatni na silne emocje i przeżycia.

Pełnia Miłości w Poznaniu to wyjątkowa podróż do głębi siebie i zrozumienia tajemnic Księżyca. To okazja, abyś doświadczyła transformacji i zrozumiała, jak różne fazy księżycowe wpływają na Twoje życie, emocje i relacje.

Koherencja serca a Pełnia Miłości

Czy znasz koherencję serca? To zharmonizowane działanie serca, mózgu i układu nerwowego, w którym organizm funkcjonuje jako zintegrowana całość. Stwarza to idealne warunki dla przeżywania głębokich emocji, w tym miłości. Ta spójność emocjonalna i fizyczna wpływa nie tylko na poziom stresu, obniżając poziom hormonu stresu, czyli kortyzolu, ale również na zdrowie jako całość, co może dodatkowo wzmocnić Twoje doświadczanie miłości.

A dlaczego wspominam Ci o koherencji serca? Bo podczas Pełni Miłości, dzięki medytacji miłości i obfitości będziesz mogła otworzyć swoje serce, uwolnić emocje i celebrować je na wyższym poziomie. Osiągnięcie i utrzymanie tego stanu pomoże Ci głębiej zrozumieć miłość i pozwoli Ci na autentyczne zaangażowanie i pełne oddanie w relacje z innymi ludźmi.

Poznaj Pełnię Miłości

Już 28 października 2023, o godzinie 10:00 zapraszam Cię do hotelu Ilonn w Poznaniu na Pełnię Miłości. Jeżeli czujesz, że brakuje Ci energii czy że relacje z bliskimi są napięte, to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie. A może po prostu potrzebujesz chwili dla siebie? Wykorzystaj energię pełni księżyca, aby uwolnić to, co Cię ogranicza i otworzyć się na nowe, pozytywne doświadczenia. Nauczysz się technik relaksacyjnych i medytacji, które możesz stosować każdego dnia, aby czuć się lepiej, być bardziej zorganizowaną i żyć w pełni. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zacznij nowy rozdział w swoim życiu!

Dlaczego warto być z nami w tym dniu?

W tym wyjątkowym dniu podczas Pełni Miłości masz szansę nie tylko odnaleźć równowagę i siłę w sobie, ale także wzmocnić relacje z najbliższymi. Odkryjesz, jak odżywianie wpływa na twoje emocje i samopoczucie, ucząc się jednocześnie kochać siebie w każdym wymiarze.

Zamiast ciągłej walki z negatywnymi emocjami, nauczsz się je transformować poprzez techniki i medytacji. Jeśli borykasz się z emocjonalnym lub fizycznym cierpieniem, to jest idealny moment, by to zmienić. Nasze warsztaty pomogą Ci zrozumieć, jak Twoje doświadczenia i emocje mogą stać się katalizatorem pozytywnych zmian w Twoim życiu. Twoje ciało i dusza dostarczą Ci narzędzi do osiągnięcia pełni życia i miłości.

„Po wydarzeniu czuje OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ. CUDNY CZAS PRZEPEŁNIONY MIŁOŚCIĄ CAŁEJ SALI.” – Ania

„W czasie medytacji prowadzonej przez Anę Brodziak, podczas wydarzenia pierwszy raz poczułam totalną akceptację i miłość do siebie – wspaniałe doświadczenie.” – Monika

„Pierwszy raz uczestniczyłam w takim warsztacie, super energia, dużo praktycznych wskazówek i cudowne medytacje. Czuję się wspaniale po tym wydarzeniu i czekam na następne.” – Zosia

Program Pełni Miłości

9.45 – 10.00 Przywitanie i informacje organizacyjne

10:00 – 12:00 Ana Brodziak – Jesteś Pełnią Miłości – praktyki uwalniania wszystkiego, co kurczy Twoje serce.

12:00 – 13:00 Przerwa na lunch

13:00 – 15:00 Dorota Łapa – Serce – Miłość! – Pełnia ze spokojem w sercu i wsparciem od matki natury.

15:00 – 15:30 Przerwa – serwujemy kawę według 5 przemian, wodę, napary i owoce

15:30 – 17:00 Pełnia Miłości – Dorota-Ana-Kasia 3 x o miłości

17:30 Zakończenie spotkania SUPER energia!

Szczegółowy program możesz tez sprawdzić tutaj.

Kilka dodatkowych informacji

 • Spotykamy się w sobotę, 28 października 2023 w przepięknym Hotelu Ilonn w Poznaniu – zarezerwuj czas dla siebie w godzinach 10.00 – 17.30 (www.ilonnhotel.pl)
 • W przypadku potrzeby rezerwacji pokoju hotelowego specjalna cena dla uczestników spotkania na hasło „Pełnia Miłości”
 • Parking: Nie martw się o miejsce do parkowania. Jest bezpłatny i tuż przy hotelu.
 • Strój: wygodny i komfortowy, poczuj się swobodnie, maty nie są potrzebne – praktyka będzie na siedząco
 • Dobre rady: zabierz bidon/termos z ciepłą wodą do picia podczas warsztatu, maty do jogi nie są konieczne, ale poduszka do medytacji może się przydać.
 • Warsztaty przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w medytacji, jodze, pracy ze świadomością.
 • Powitanie: Każdy otrzyma upominek powitalny i identyfikator wraz z agendą spotkania.
 • Po spotkaniu otrzymasz pdf z prezentacjami i link z muzyką.W przypadku dodatkowych pytań tel. 698 876 614  lub zapytaj przez email miloscikody@gmail.com 

Poznaj nas – organizatorki tego wydarzenia i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałyśmy

Ana Brodziak (www.anabrodziak.com)

Ana Brodziak (www.anabrodziak.com)

Architekt szczęścia, nauczycielka Kundalini Yogi i certyfikowana trenerka The Happy For No Reason Program® by Marci Schimoff. Pomaga kobietom podnieść swój naturalny poziom szczęścia, odkryć swoją wewnętrzną moc i potencjał. Wierzy w moc kobiet, ich wspracie, wiedzę i piękno jakim emanują.

Z wykształcenia jest architektem, przez ponad 20 lat zajmowała się projektowaniem wnętrz, kreowaniem piękna, które nas otacza. Prywatnie jest mamą dwójki nastolatków, żoną i muzą fotografa Szymona Brodziaka.

Z Aną podczas Pełni Miłości:

 • dowiesz się jak dobrze żyć w zgodzie z fazami księżyca i wykorzystywać moc pełni i nowiu w swoim życiu prywatnym i zawodowym,
 • poznasz praktyczne metody uwalniania które będziesz mogła zastosować w trudniejszym momencie,
 • doświadczysz medytacji Kundalini Yogi na dzisiejszą pełnię księżyca aby zamienić negatyw w pozytyw,
 • stworzysz nową jasną intencję dla Siebie mocy koherencji serca i wibracji miłości.
Dorota Łapa (www.orkiszowepola.pl)

Dorota Łapa (www.orkiszowepola.pl)

Dietetyczka i Terapeutka TCM i Akupunkturzystka. Dorota łączy w swej pracy naukowe podejście do dietetyki z głęboką wiedzą na temat równowagi ciała i ducha, jaką oferuje Tradycyjna Medycyna Chińska. Jej pasja do pomagania innym wzięła się z osobistego doświadczenia. Zmęczona nieskutecznym leczeniem alergii swoich dzieci, zwróciła się ku alternatywnym metodom, odnosząc znaczące sukcesy dzięki stosowaniu zasad Pięciu Przemian.

Z Dorotą podczas Pełni Miłości:

 • dowiesz się co to znaczy obieg odżywczy w Twoim organizmie i zrozumiesz jak możesz poprawić pewne procesy odżywcze,
 • nauczysz się masażu wątroby i punktów na ciele, które staną się podręczna apteczką pomocy w trudniejszych momentach,
 • poznasz, jak działa obieg energii w ciele, w narządach w ciągu doby ku wspieraniu świadomości zdrowia Ciała,
 • zobaczysz, jak emocje zależą od stanu fizycznego Twojego ciała i jak wspierać ich równoważenie dobrym, odpowiednim pożywieniem.
Kasia Kusza (www.masazwabi.pl)

Kasia Kusza (www.masazwabi.pl)

Certyfikowana terapeutka Kodu Emocji według Nelsona. Kasia to zapalona zwolenniczka naturalnych terapii, które wspierają rozwój zarówno ciała, jak i ducha. Kasia specjalizuje się w metodach uwalniania emocji, które pomagają odzyskać lekkość i miłość w życiu. Jest także współwłaścicielką Masażu WABI, cudownego miejsca stworzonego w duchu filozofii Wabi-Sabi.

Ta japońska filozofia życia podkreśla znaczenie zgodności z naturą, umiejętność odnajdywania piękna w niedoskonałościach i docenianie każdego momentu. Dzięki temu podejściu, Kasia oferuje holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu, zwracając uwagę na harmonię ciała i duszy.

Z Kasią podczas Pełni Miłości:

 • poznasz metody uwalniania ciała i medytację obfitości.

Czy czujesz się osamotniona, zestresowana, a może masz wrażenie, że Twoje serce jest zablokowane? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, wydarzenie „Pełnia Miłości” jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. To nie tylko dzień relaksu i odpoczynku, ale przede wszystkim praktyczna nauka, jak dbać o siebie w każdym wymiarze.

Podczas wydarzenia:

 • doświadczysz bezwarunkowej miłości oraz poczujesz radość i lekkość podczas medytacji,
 • nauczysz się naturalnych sposobów wsparcia dla Twojego serca oraz dowiesz się, jak uwalniać z ciała to, co Ci nie służy,
 • odkryjesz tajniki, jak udoskonalić relacje z innymi ludźmi—zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do odkrycia pełni miłości w sobie i wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Daj sobie szansę na dzień pełen miłości, dbałości o siebie i głębokiego relaksu. Ilość miejsc jest ograniczona, więc już teraz zarezerwuj bilet na „Pełnię Miłości” i zrób coś dla siebie. Rozpocznij swoją podróż ku pełniejszemu, bardziej harmonijnemu życiu.

Jestem Ana ❤️

Jestem Ana ❤️

Moje motto życiowe brzmi: Słońce jest piękne. Od kilku lat pomagam kobietom podnieść ich wewnętrzny poziom szczęścia, odbudować zaufanie do siebie i świata. Prowadzę zajęcia  yogi kundalini i jogi nidry czyli jogi świadomego śnienia. Organizuję warsztaty i prowadzę indywidualne konsultacje 1/1 oraz sesje uwalniania emocji jako certyfikowany praktykant  Kodu Emocji wg. Nelsona.  Jestem autorką bestsellerowego kursu online – Projekt Szczęście, który stworzyłam jako trener The Happy for no Reason Programm by Marci Schimoff.  Czy wiesz, że dzięki niemu podniosłam swój wewnętrzny poziom szczęścia z 51% na 93%. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej: PROJEKT SZCZĘŚCIE. Razem możemy zbudować solidne fundamenty dla Twojego szczęśliwego życia. 

Zapraszam Cię na moje kanały: